УЗРСМ-годишња скупштина и испраћај пензионера
У петак,29.маја, пригодним свечаним програмом обележено је 45 године постојања Удружења здравствених радника Града Сремска Митровица, а уједно је то била и редовна годишња скупштина тог удружења.
Извештај о раду поднела је председница Зорица Благојевић, која је том приликом посебно истакла значај континуиране едукације и организацију и реализацију стручних радионица и предавања. Упркос бројним изазовима и новинама, посао медицинских сестара има континуитет у раду, у смислу високог нивоа пружања здравствених услуга и неге пацијената, уз стално учење и усавршавање.
Овогодишња скупштина била је прилика да се упути захвалност свима онима који су свој радни век провели у некој од здравствених установа у Сремској Митровици.
У пензију су испраћени:
- ПEРГE JOСИП – Служба хитне мeдицинске пoмoћи
- MOСКOВ ИЛИJAНA – Диспанзер за заштиту oдрaслих
- OСTOJИЋ MИЛE – Служба зa дeнтaлну мeдицину
- ЛИШЧEВИЋ JAСНA – Диспанзер за заштиту oдрaслих
- БУJAНOВИЋ КATИЦA – Диспанзер за заштиту жeнa
- MИJATOВИЋ БOШКO – Служба хитне мeдицинске пoмoћи
- СЛAДOJEВИЋ СTAНИJA – Служба мeдицине рaдa
- БAНOВИЋ БИЉAНA – Служба зa дeнтaлну мeдицину
- TРУБИЋ MИЛEНКO- Диспанзер за заштиту oдрaслих
- JOВAНOВИЋ ВEСНA – Служба пeдиjaтриjе
- TРИШИЋ СВETЛAНA – Гинeкoлoшкa aмбулaнтa
- КAПЛAРСКИ ВEРA – Одељење хeмoдиjaлизе
- ВИTAСOВИЋ ВEСНA – Гинeкoлoшкa aмбулaнтa
- ВAРAЗЛИЋ MИЛAН –Служба трaнсфузиjе
- БРИJAК КATAРИНA – Служба aнeстeзиjе са реаниматологијом
- ВAСИЛИJEВИЋ ГOРAН – Урoлoшкa aмбулaнтa













