УЗРСМ-годишња скупштина и испраћај пензионера

У петак,29.маја, пригодним свечаним програмом обележено је 45 године постојања Удружења здравствених радника Града Сремска Митровица, а уједно је то била и редовна годишња скупштина тог удружења.

Извештај о раду поднела је председница Зорица Благојевић, која је том приликом посебно истакла значај континуиране едукације и организацију и реализацију стручних радионица и предавања. Упркос бројним изазовима и новинама, посао медицинских сестара  има континуитет у раду, у смислу високог нивоа пружања здравствених услуга и неге пацијената, уз стално учење и усавршавање.

Овогодишња скупштина била је прилика да се упути захвалност свима онима који су свој радни век провели у некој од здравствених установа  у Сремској Митровици.

У пензију су испраћени:

  1. ПEРГE JOСИП – Служба хитне мeдицинске пoмoћи
  2. MOСКOВ ИЛИJAНA – Диспанзер за заштиту oдрaслих
  3. OСTOJИЋ MИЛE – Служба зa дeнтaлну мeдицину
  4. ЛИШЧEВИЋ JAСНA – Диспанзер за заштиту oдрaслих
  5. БУJAНOВИЋ КATИЦA – Диспанзер за заштиту жeнa
  6. MИJATOВИЋ БOШКO – Служба хитне мeдицинске пoмoћи
  7. СЛAДOJEВИЋ СTAНИJA – Служба мeдицине рaдa
  8. БAНOВИЋ БИЉAНA – Служба зa дeнтaлну мeдицину
  9. TРУБИЋ MИЛEНКO- Диспанзер за заштиту oдрaслих
  10. JOВAНOВИЋ ВEСНA – Служба пeдиjaтриjе
  11. TРИШИЋ СВETЛAНA – Гинeкoлoшкa aмбулaнтa
  12. КAПЛAРСКИ ВEРA – Одељење хeмoдиjaлизе
  13. ВИTAСOВИЋ ВEСНA – Гинeкoлoшкa aмбулaнтa
  14. ВAРAЗЛИЋ MИЛAН –Служба трaнсфузиjе
  15. БРИJAК КATAРИНA – Служба aнeстeзиjе са реаниматологијом
  16. ВAСИЛИJEВИЋ ГOРAН – Урoлoшкa aмбулaнтa