У петак,29.маја, пригодним свечаним програмом обележено је 45 године постојања Удружења здравствених радника Града Сремска Митровица, а уједно је то била и редовна годишња скупштина тог удружења. Извештај о раду поднела је председница Зорица Благојевић, која је том приликом посебно