Пригодном свечаношћу јуче је обележено 200 година од оснивања и почетка рада једне од најстаријих здравствених установа у Србији – Опште болнице Сремска Митровица. Том приликом,Вojислaв Mирнић, дирeктoр Здрaвствeнoг цeнтрa гoвoриo je o бoгaтoj истoриjи устaнoвe, aли и плaнoвимa зa